24 Haziran 2017 Cumartesi

Ölümlü kaza kamerada

MHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Günal: Hedef aynı, vatandaşlara anlatma şekli kendine özgü olacak

Mehmet Günal, Afyonkarahisar’da partisinin yeni il bi*nasının açılışına katıldı.AK Parti Genel Merkezi’nin referandum star*tının verildiği toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçe*li’nin görsellerinin kullanmasının referandum çalışmalarının...

25 Şubat 2017 Cumartesi 17:21
MHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Günal: Hedef aynı, vatandaşlara anlatma şekli kendine özgü olacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardım*cısı Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, AK Parti’nin re*ferandum startını verdiği toplantıda MHP Genel Baş*kanı Devlet Bahçeli’nin görsellerinin kullanılmasıyla ilgili o*larak AK Parti ile hedeflerinin aynı oldu*ğunu ancak vatandaşlara anlatma şekillerinin kendilerine özgü o*lacağını söyledi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Günal, Afyon*karahisar’da partisinin yeni il binasının açılışına katıl*dı. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ile bir*likte parti binasının açılışını gerçekleştiren Genel Başkan Yardım*cısı Günal, burada referandumla ilgili gazetecilerin soru*larını yanıtladı.
AK Parti Genel Merkezi’nin referandum s*tartının verildiği toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçe*li’nin görsellerinin kullanmasının referandum çalışmalarının ortak mı yü*rütüleceği yönündeki soruya cevap veren Günal, AK Parti ile hedef*lerinin aynı olduğunu ancak referandum çalışmalarının ken*dilerine özgü olacağını bildirdi. Günal, "Biz re*ferandumda kurumsal kimlik olarak kendi çalışmalarımızı yü*rütüyoruz. Tabi ki hedefimiz aynı, ‘evet’ çık*ması için uğraşıyoruz ama çıkış noktamız da, vatan*daşlara anlatma şeklimiz de kendimize özgü ola*cak. Biz broşür, kitapçık, afiş çalışmalarımızı tamam*ladık. Önümüzdeki günlerde onları da paylaşacağız. Onlar da kendi çalış*malarına başladılar. Tabi ki aynı hedefe doğru çalı*şıyoruz ancak yöntemlerimiz ve araçlarımız kendimize özgü" diye ko*nuştu.

"Türkiye’nin güçlü bir yönetime ihtiyacı var"
Türkiye’nin güçlü bir yöne*time ihtiyacı olduğunu ve mevcut yönetimin biran önce sonlan*dırılması gerektiğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Günal şu ifa*delere yer verdi:
"Soruna seyirci kalan değil, yapı*cı uzlaşmacı bir muhalefet anlayışı içerisinde mese*lelere bakmaktadır. Bizim için önce ülkemizin gele*ceği ve güvenliği önemlidir. Bu kapsamda doğru ya*pılan çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz. Başta melun FETÖ terör örgü*tü olmak üzere, ister PKK, ister PYD densin, ister YPG densin, is*terse IŞİD, isterse DAEŞ densin fark etmi*yor, bütün terör örgütlerinden de arınarak Suri*ye’deki operasyonunda başarıyla tamamlanması sadece Suriye değil bütün terör ör*gütü koridorunun da temizlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsam*da da önümüzdeki süreçte Türkiye’nin güçlü bir yö*netime ihtiyacı vardır. Bu yönetim tartışmalarını da biran önce son*landırması gerekir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin, bu tekli*fin arkasında durmasının nedeni budur. Bunu da önü*müzdeki süreçte milletimize anlatmaya devam edeceğiz."


Anahtar Kelimeler: MhpBaşkanGenel

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  2015/2016 Süperlig Şampiyonu Kim Olur?

  EN ÇOK OKUNANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV